Ronin Race. Wyniki

Przedstawiamy oficjalne wyniki jesiennego Ronin Race.

Gratulujemy i do zobaczenia!

Ronin Race

27.10.2018

Wyniki

Lp.

Nr star.

Nazwisko, imię

OPEN

CZAS

OPEN M

OPEN K

Klub

1.

23

BLACHA KRZYSZTOF

1.

0;43;04

1.

TRASY-BIEGOWE.PL

2.

28

SOŁTYS PATRYK

2.

0;43;25

2.

BBL ZIELONA GÓRA

3.

53

DZIUB MARCIN

3.

0;44;59

3.

SEVEN-PRECEPTUS TEAM

4.

64

FORGEL PAWEŁ

4.

0;45;17

4.

RONIN CZERWIEŃSK

5.

44

KATA ŁUKASZ

5.

0;45;52

5.

HARPAGAN ZG

6.

20

CHRUŚCIEL FILIP

6.

0;47;15

6.

ZABIEGANY SULECHÓWP

7.

65

FABISIAK ROBERT

7.

0;47;29

7.

RANT TEAM ZIELONA GÓRA

8.

70

PLONKOWSKI SEBASTIAN

8.

0;47;36

8.

 

9.

66

SERYLAK  TADEUSZ

9.

0;47;38

9.

 

10.

50

KURIATA RAFAL

10.

0;49;15

10.

 

11.

39

KOTLAREK DAWID

11.

0;49;25

11.

VEGE RUNNERS

12.

59

DZIOCH MARCIN

12.

0;49;31

12.

JAK TY PO WOJAKU

13.

21

BAWOROWSKI MARCIN

13.

0;49;45

13.

 

14.

40

KRAMER RAFAŁ

14.

0;49;56

14.

LUG TEAM

15.

26

SOŁTOWSKI ROBERT

15.

0;49;59

15.

HARPAGAN ZG

16.

04

WRÓBEL MARCIN

16.

0;50;30

16.

BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA

17.

31

ZYCH MARCIN

17.

0;51;18

17.

 

18.

41

SĄDEL BOGDAN

18.

0;51;55

18.

PULSARSPORT.PL

19.

46

MICHALCZAK RADEK

19.

0;52;14

19.

ELECTRIC FLASH VIXA

20.

16

PUSZKIEL LESZEK

20.

0;52;44

20.

GREEN TEAM

21.

37

WOCH AGNIESZKA

21.

0;52;52

1

BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA

22.

36

WIŚNIEWSKI  DARIUSZ

22.

0;53;15

21.

ŻARY TRIATHLON TEAM

23.

12

PRZYBYLSKI MATEUSZ

23.

0;53;38

22.

 

24.

10

DANKOWSKI AMADEUSZ

24.

0;53;43

23.

#BIEGAMYWEWTORKI

25.

45

DUDKOWIAK JACEK

25.

0;53;44

24.

ZKS TRIATHLON DRZONKÓW

26.

11

PETRYK STANISŁAW

26.

0;53;54

25.

TEAM BRZEŹNICA

27.

17

BORKOWSKA BOŻENA

27.

0;54;11

2

SULMA SULECHÓW

28.

18

BORKOWSKI PAWEŁ

28.

0;54;15

26.

SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA

29.

32

LEWANDOWSKI MAREK

29.

0;54;20

27.

HWT HARD WORKING TRUCKERS-ELITE

30.

33

RZĘSA ŁUKASZ

30.

0;54;27

28.

 

31.

15

STEFAŃSKI ROBERT

31.

0;54;47

29.

 

32.

74

ZASADA  IWONA

32.

0;54;55

3

#BIEGAMYWEWTORKI

33.

42

CADER ARKADIUSZ

33.

0;54;58

30.

BBL ZIELONA GÓRA

34.

49

GAWROŃSKI ZBIGNIEW

34.

0;55;16

31.

FENIX POKAZY PIROTECHNICZNE

35.

35

DROP JOANNA

35.

0;55;21

4

DRUŻYNA MEDYKA ZIELONA GÓRA

36.

43

KATA KATARZYNA

36.

0;55;34

5

HARPAGAN ZG

37.

14

WASILEWSKI ARKADIUSZ

37.

0;55;58

32.

 

38.

19

BOLECHOWSKI KRZYSZTOF

38.

0;56;20

33.

 

39.

57

LEW MACIEJ

39.

0;56;47

34.

ZG

40.

52

KOZINOGA GABRIELA

40.

0;56;48

6

KOZIKI

41.

30

POŹNIAK TADEUSZ

41.

0;56;55

35.

 

42.

58

RUSINSKI TOMASZ

42.

0;57;04

36.

JAK TY PO WOJAKU

43.

76

LEKS WIESŁAW

43.

0;57;05

37.

 

44.

72

GOZDEK TOMASZ

44.

0;57;37

38.

HARPAGAN ZG

45.

24

STANISŁAWEK TOMASZ

45.

0;57;39

39.

#BIEGAMYWEWTORKI/KRWIOBIEGANIE

46.

22

ŚPIEWAK RADOSŁAW

46.

0;57;47

40.

BOHAR PALETY RUNNERS

47.

48

OLECH PAWEŁ

47.

0;57;57

41.

BOHAR PALETY RUNNERS

48.

29

MICHALAK ARKADIUSZ

48.

0;58;55

42.

 

49.

75

WASIAK GRZEGORZ

49.

1;00;17

43.

WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PL

50.

47

PENO KRZYSZTOF

50.

1;01;16

44.

ZGZB

51.

38

WOCH WIKTOR

51.

1;01;19

45.

 

52.

01

ADAMCZAK MACIEJ

52.

1;01;27

46.

 

53.

69

MATUSIAK MARIUSZ

53.

1;01;31

47.

ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ

54.

62

BIELAWSKA-STOPEŃ  BEATA

54.

1;01;45

7

 

55.

02

PEPERA PAWEŁ

55.

1;01;58

48.

 

56.

67

POGODA CZESŁAWA

56.

1;03;35

8

ZGZB

57.

51

SUROWIEC PIOTR

57.

1;05;59

49.

 

58.

60

WOJTASIK  ŁUKASZ

58.

1;06;52

50.

NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA

59.

61

ZOK MALGORZATA

59.

1;06;54

9

 

60.

07

MAZUR KATARZYNA

60.

1;07;15

10

UMLAUT

61.

03

SAS ROBERT

61.

1;07;45

51.

RUN FOR FUN – ZGZB

62.

25

WYTRYKOWSKI GRZEGORZ

62.

1;09;44

52.

 

63.

56

PUDA ARTUR

63.

1;09;45

53.

BBZG

64.

27

ZDYB GRZEGORZ

64.

1;09;56

54.

BOHAR PALETY RUNNERS

65.

71

WIĘCŁAW JULIA

65.

1;10;22

11

ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ

66.

68

LATOS JOANNA

66.

1;10;28

12

 

67.

13

GAWEŁ MACIEJ

67.

1;10;39

55.

ZGZB

68.

09

MADOŃ MAGDALENA

68.

1;12;02

13

 

69.

34

HIRSCH ŻANETA

69.

1;12;42

14

WATAHA

70.

73

PĘKAŁA DAWID

70.

1;12;46

56.

ŻARY RUNNERS TEAM

71.

63

MATYSIAK MILENA

71.

1;13;23

15

 

72.

54

RADKIEWICZ MIŁOSZ

72.

1;14;13

57.

 

73.

55

BOGUSZ MARCIN

73.

1;14;14

58.

 

74.

06

BEŁZ ADRIAN

74.

1;17;00

59.

LUG TEAM

75.

05

BŁASZKÓW STANISŁAW

75.

1;18;23

60.

SOBIEPAN

76.

08

ROGOWSKI TOMASZ

76.

1;23;43

61.

UMLAUT

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *