Ronin Race, edycja jesienna – zapisy zakończone!

Drogie Biegaczki i Biegacze. Zdarzyła się sytuacja niebywała! 

Kiedy rozpoczynaliśmy pierwszą edycję biegu Ronin Race robiliśmy to spontanicznie i w zasadzie „dla znajomych”. Nie przewidywaliśmy nagród pieniężnych, medali czy wypasionych pakietów startowych. Chodziło o spotkanie pod koniec sezonu biegowego, zmierzenie się z wymagającą trasą i zjedzenie przysłowiowej kiełbaski. Kolejne edycje przebiegały w podobnym duchu…

To co wydarzyło się w tym roku przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przyrost zgłoszeń jest niesamowity i przyznamy się, że nie oczekiwaliśmy AŻ TAKIEGO zainteresowania. Bardzo nas to cieszy, wierzymy, że jest to dowód na atmosferę i dobrą organizację imprezy.

W związku z ograniczeniami finansowymi, organizacyjnymi, logistycznymi zdecydowaliśmy się zakończyć zapisy na liczbie 146. Pozostałe cztery miejsca są do dyspozycji chętnych, którzy zgłoszą się do Biura Zawodów w dniu biegu.

Mamy do Was drogie Biegaczki i Biegacze prośbę. Być może jest jeszcze grupa biegaczy, którzy rozważali swój start w imprezie do ostatniej chwili. Być może są pośród zapisanych takie osoby, które wiedzą, że nie będą mogły dotrzeć do Czerwieńska i tym samym miejsce przepadnie. Możecie sobie pomóc!

Jeśli wiesz, że kontuzja lub inna sytuacja losowa przeszkodzi Ci w starcie wypełnij proszę ten formularz. Wykreślimy Cię wtedy z listy i zwolnimy kolejne miejsca dla potencjalnych chętnych.

Z góry dziękujemy za pomoc i zrozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *